| isabella a întrebat:

Bunahappy. As vrea sa stiu si eu cat de bune sunt produsele de la FARMASI. Aveti vreo idee fetelor?:* M-ar interesa un fond d ten de la ei sau un rimel; p

3 răspunsuri:
| dutzy_2100 a răspuns:

Rimelul nu e foarte bun... curge foarte tare si nu e rezistent deloc. dai odata cu mana pe la ochi si tot sa intins! in schimb cremele si ojele sunt super!

| Lolypop_4017 a răspuns:

Nu mi se par foarte bune(sincer) daca vrei niste produse de calitate medie spre bune recomand cele de la oriflame si avon. Iar daca iti permiti si vrei cele de cea mai buna calitate iti recomand dior sau chanel!happy Acum depinde de fata ta.Eu spun ce mi se potrivesc miehappy.

| Andrada1 a răspuns:

Foarte bune happy mai ales ojele. sunt super.