| Lorennn a întrebat:

Buna, as vrea sa stiu si eu fetele care au scapat de vergeturile provocate de dezvoltare cum au scapat de ele? La mine au aparut prima data la 14-15 ani si de atunci s-au albit si nicicum nu pot scapa de ele, nu se vad tare insa nu imi plac. Ceva care ar putea functiona macar 90%? Stiu ca laserul ar fi indicat insa inca nu m-am decis cu privire la aceasta metoda, am incercat aloe vera, ulei de cocos etc.

8 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Nu am scapat, bucura-te de ele laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yurisa):

Din cauza cornitelor nu ai scapat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La albi nu se vad asa de mult vergeturile
eu sunt mulatru si se cam vad. dupa ce mi-a aparut a 2 oara eram foarte agit dar cu timpul mi-am dat seama ca e ceva ce deranjeaza doar estetic si nu le am doar eu. cu timpul fiind provocate de la dezvoltare se vor vedea mai putin.asa ca don t be sad

| christine99 a răspuns:

Nimanui nu-i pasa, sunt doar cateva linii pe o bucatica de piele. Oricum se vor vedea mai putin sau chiar deloc dupa ce treci de adolescenta. Poti totusi sa faci sport, ajuta mult mai mult decat cremele si restul prostiilor.

| Nătărău a răspuns:

Unora dintre noi ne plac dungile de tigroaică.

| JUNNKiE47 a răspuns:

Există destule videoclipuri pe Youtube care te pot ajuta în această privință, Alpha Bodies Romania și Rainz Fitness Academy au unele.

| marcukitty a răspuns:

Eu am procedat astfel:
1. am incins untura
2. am pus-o la frigider pentru 3 ore
3. m-am unde cu uleiul rezultat in fiecare seara timp de o luna
4. am beut multe shake-uri proteice
5. si am mancat mult sa se intinda pielea mai bine
si atat. la mine a trecut...