| Rocsule a întrebat:

Astazi am fost la piscina si m-am inrosit cam prea tare, avand tenul foarte deschis. As dori sa imi recomandati ceva sa scap de usturime si de roseata, stiu metoda cu iaurtul, dar as avea nevoie si de alte opinii. Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sprayul pentru arsuri. Mie mi-a fost de folos cand am uitat sa ma dau cu protectie solară. Multa bafta! happy

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Este crema speciala, o gasesti la farmacie

| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

Incearca sa te dai cu iaurt, crede-ma este o metoda buna.Alte metode bune nu prea sunt.

| Rocsule explică:

Va multumesc frumos pentru raspunsuri!