| GabiCh93 a întrebat:

Buna ati comandat vreodata de pe site-ul asta? https://www.miniprix.ro
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.Am comandat o pereche de sandalute.
Sunt de calitate si iti spun sincer am dat pe ele 35 leilaughing.
Si inca sunt in viatatongue.

5 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Da am comandat. Sa nu te astepti la calitatea nemteasca. Calitatea e ca si pretul. In schimb bumbacul e bumbac si pielea e piele. Incearca!

| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna.
Mie nu imi place nici site'ul, nici brand'ul si nici magazinu.[hai ca sunt negativista acum laughing]
Dar o colega isi cumpara de acolo si zici ca sa imbracat de la second hand!
Deci tot ce are miniprixul asta e marfa care nu are legatura cu calitatea, plus ca arata oribil :-s.

Cu prietenie, Diana.

| Mihaela_1499 a răspuns:

PS: este parerea mea, nu imi sariti in cap.

Cu drag, Diana.

| Mihaela_1499 a răspuns:

Anonimule, gusturi pentru ce?
Dupa ce am vazut o pereche de blugi, ziceai ca e facuta din mai multe carpe/resturi, clar! Asta nu e calitate, e un mod de a da bani multi, pe multe haine si prost.

Cu drag, Diana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana, depinde si de gusturi laughing)