| brunny22 a întrebat:

Ati comandat vreodata haine de pe site-uri gen: ibagstyle.com sau chinaclothesfactory.com? Sau stiti pe cineva care a comandat?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Nu. Si iti recomand sa nu iti comanzi haine de pe net pentru ca am auzit ca multe persoane se plang ca de multe ori au patit sa nu le vina bine hainele sau incaltamintea, dar faci cum vrei. Bafta!

2 răspunsuri:
| flavia2000 a răspuns:

Sora mea a comandat de pe un site si nu a mai venit comanda... nu poti sa ai incredere in ei

| Andreibobo a răspuns:

Nu o sa iei teapa daca o sa comanzi. mai bine mergi la un magazin si iesi mult mai bine.
funda?:X