| loredana_4897 a întrebat:

Ati incercat creme impotriva celulitei? Daca da sunt bune de ceva sau au fost doar o pierdere de bani?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Nu, nu am incercat pana acum pentru ca mai mult fac fitness, aerobic si dansuri gen salsa, zumba si am o dieta foarte stricta! Insa, nu cred ca, cremele sunt cine stie ce... Poate ceaiurile sau pastilele ajuta.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea ajuta

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă nu vrei să faci celulită nu te îndopi cu mâncare ca vita și faci mișcare zilnic.

Asta cu cremele este ca și cum ai vrea să trișezi, să scapi de celulită fără efort.
Vrei să ai picioare de om și să nu mai vomite lumea când te vede dezbrăcată? Ieși afară și aleargă până transpiri toată maioneza.

| ElenaSA a răspuns:

Am incercat ceva de Avon, apoi de la plafar cu iedera.Dar cel mai bine e daca iti faci masj serios cu ea, daca asociezi cu o gimnasica usoara si mananci paine mai putina.

| FlyingFox a răspuns:

Am citit pe net ca impachetarile cu zat de cafea facute acasa dau rezultate. La fel si masajul pe care ti-l poti face singura.

| мαrrýиєlα a răspuns:

Da functioneaza, dar trebuie combinate cu mult sport, apa si o alimentatie sanatoasa.