| hotstyle a întrebat:

Buna aveti incredere in produsele din magazinele online de haine?

Răspuns Câştigător
| dacia63 a răspuns:

Buna,
eu folosesc Privalia, BuyVip, zalando, si mediashopping

5 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Bună.
Sincer, nu.
Deoarece materialul nu coincide de multe ori cu [, c] ce scrie acolo. Și pe modelele acelea stau cumva, dar pe tine stau altcumva.
Eu îți recomand să îți faci o zi pentru shopping. Economisești câțiva bani, găsești ceva ce îți place și ți se potriveste, + că nu plătești transportul, doar 1 oră de mers pe jos foarte bun pentru sănătate happy.
Baftă! kiss

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu am încredere. Cumpăr numai de pe http://hainefemei.info :D

| dacia63 a răspuns:

Buna,
da, eu neavand timp pentru shopping a-live, apelez mult la magazinele on-line; cu o mica exeptie am ramas satisfacuta de calitatea marfurilor (haine, incaltaminte, diverse obiecte) si de serviciul de trimiterea pachetelor.

| hotstyle explică (pentru dacia63):

Ce magazine folosesti?

| dacia63 a răspuns (pentru hotstyle):

Buna,
eu folosesc Privalia, BuyVip, zalando, si mediashopping

| Deac_Remus_1985 a răspuns:

Brandcircus.ro... outlet cu haine de firma la cele mai mici preturi