| Kasia a întrebat:

Azi mi-am cumparat parfumul Lady milion-Paco Rabanne si mi se pare ca nu prea persista insa mama zice ca nu-i asa si ca-s eu fraiera. Voua cum vi se pare? Va place?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O data ce te obisnuiesti cu mirosul parfumului ti se pare ca nu mai persista dar parerea celor de langa tine e total invers, mie imi place parfumul si chiar persista

| Kasia explică:

Multumesc,inseamna ca sunt eu ciudata... poate m-am invatat cu mirosul si nu-l mai simt.

| SerafimHD a răspuns:

Mie imi place! il are si mama. Dar de ce te numesti campionul zilei?

| Kasia explică (pentru SerafimHD):

Pentru ca am castigat un tricou TPU, ceea ce inseamna ca am avut cele mai multe raspunsuri date intr-o zi.

| FreakyChucky a răspuns:

L-a primit o prietena de Craciun si e super, m-am dat cu el si dupa 1 zi si 1 noapte tot miroseam.

| passarisMB a răspuns:

Daca o luam dupa firma producatoare sa stii ca este foarte bun.eu am avut varianta masculina si persista toata ziua, ba chiar si dupa prima spalare mai mirosea putin.eu zic ca-i foarte tare

| elisa820 a răspuns:

Cred ca nu este original

| Iasyxd a răspuns:

E foarte bun parfumul si daca e original sa stii ca persista, dar te obisnuiesti cu mirosul si de aceea nu-l mai simti.

| ADYTZA_2094 a răspuns:

Parfumul e super mi-e mi se intampla la fel dar eu dau cu foarte mult si mama imi spune ca nu poate sa respire dar eu nul simt e ceva normal pentru ca m-am invatat asa cred ca ti s-a intamplat si tie

| DiavolitaIzZI a răspuns:

Depinde de ph-ul pielii tale in functie de asta persista parfumul

| adicristian a răspuns:

E foarte bun parfumuwinking