| Alesujesus6 a întrebat:

Azi vreau sa imi iau un hanorac de la Porc dar nu stiu ce marime sa il iau.
Am 171 cm, 90 de kile.
Stie cineva ce marime ar trebui sa-mi iau?
L? Xl?
As vrea sa raspunda cei care au hanorac Porc sau sunt priceputi la chestii de genul.

2 răspunsuri:
| Vladut13 a răspuns:

E simplu, cand intri pe pagina unde e hanoracul care vrei sa il cumperi, exista o iconita pe care scrie,, tabel marimi", dai pe ea si te va ghida cum sa iti alegi marimea potrivita.

| Alesujesus6 explică (pentru Vladut13):

Problema este ca la tabel marimi scrie ca la marimea xxl umerii sunt de 50 si ceva de cm dar eu am mai mult in umeri (in jur de 70)
Nu stiu ce marime sa-mi i-au pentru ca in tabel marimile nu-mi vin desi am vazut oamenii mai mari ca mine si in umeri si peste tot care purtau hanorac Porc