| polonic a întrebat:

Buna buna!
Am parul foarte subtire si firav, asa e el de cand ma stiu. Ar fi ok sa folosesc un spray de par?
L-ar deteriora si mai tare?

Răspuns Apreciat de Editori
| MihaelaDart a răspuns:

Foloseste produsele de la Gerovital, sunt foarte bune pentru astfel de probleme. De obicei parul se deterioreaza de la vopseaua chimica, uscatorul de par care nu are ioni, placa de par, decolorarea parului cu pudra, cat si de la lipsa de consum de lichide si produsele de fast-food/junk-food.
Pentru ca si eu am un par cu firul subtire, eu am optat de acum 2 saptamani sa incerc si produsele de la Gerovital de care am auzit numai pareri de bine si sincer chiar sunt multumita de rezultat.
Citeste review-urile de la produsele pe care doresti sa le cumperi, doar asa iti poti alege produsul bun pentru parul tau.
https://www.farmec.ro/homepage