| barbie_7363 a întrebat:

Cam at osta o gecuta din imitatie de piele?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Depinde de unde o iei, dar ein jur de 100 de lei.

8 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

In jur de 100 lei( un milion lei vechi cea mai ieftina):*

| Adelina102 a răspuns:

Eu mi-am luat cu 75 lei toamna asta.Neagra foarte frumoasa.Imitatie ebig grin:X.Depinde de model.Am vazut si cu 1 milion.Cu cat e mai faina cu atat e mai scumpa.Dar nu depaseste 1 mil jumate oricum. Funda?big grin:X

| Adelina102 a răspuns:

Eu mi-am luat in toamna cu 75 lei neagra imitatie foarte draguta.Am vazut si mai faine cu 1 milion.Acuma depinde si de model.Dar cred ca pana in 1 milion jumate. Funda?big grin:X

| Gufiii a răspuns:

Aproape 100 lei mi-am luat euwinking

| Jenny23 a răspuns:

50-100lei

| Naspa6969 a răspuns:

Da. In jur de...100-150 lei sau mai mult sau mai putin depinde unde te duci. Daca te duci La Second Hand costa cam intre 25-55 lei ( a fost o prietena de-a mea si mi-a spus) si daca te duci de ex la TaKKo, in mall-uri iti dai seama ca o sa coste peste 150 lei. Sper ca te-am ajutat.Paaaa

| Flory_2183 a răspuns:

Depinde de unde o cumperi si daca e de firma sau nu, un pret aprox de la 100 lei in sus