| sweety_1169 a întrebat:

Bunahappy cand eram mai mica am cazut si mi-am spart nasul iar acum cartilajul nasului s-a dezvoltat in 2 parti nu normal...adica nasul meu se vede ca si cum e impartit in 2...intrebarea mea este ce sa i fac sa nu mai fie vizibil sau sa 'camuflez' cumva zona pentru ca ma deranjeaza f tare( in afara de operatie pentru ca parintii mei nu sunt de acord)

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intr-adevar, chirurgia reparatorie nazala este foarte scumpa, dificila si cu reactii adverse. Dar daca este atat de important pentru tine ar trebui sa vorbesti cu parintii tai si sa vedeti daca nu ai putea totusi beneficia de o interventie chirurgicala.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Daca ai aduna tot felul de cosmetice si ai cere sfaturi unor profesioniste poti invata repede cum sa-ti maschezi nasul cu farduri.

Răspuns utilizator avertizat
| alexutzu00791 a răspuns:

Singura metoda este operatia estetica, n ai alta solutiehappy

| sweety_1169 explică:

Multumesc pentru rasp, nu se vede f tare numai ca ma deranjeaza pe mine, o sa astept inca un an poate 2 pana fac 18-19 ani si poate atunci voi face operatie

| vlad91 a răspuns:

Chirurgie plastica... sau reparatorie thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face operatie, daca vrei. Nu risti nimic, nu au parintii de ce sa nu fie de acord.