| nevershoutnever a întrebat:

Care ati comandat de pe e-bay, v-a sosit comanda? In termen de cate zile?

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

Imi cumpar o gramada de chestii de pe e-bay de 3 ani si ceva si o singura data mi s-a intamplat sa nu ajunga o camasa, acum 1 an jumate de Craciun.
Dar partea misto e ca daca nu ajunge iti recuperezi banii, deci cumpara cu incredere si plateste cu PayPal.
Asa ca termen de livrare, din SUA vine cam in 2 saptamani dar poate sa mai si intarzie deci cam 2-3 saptamani.
Din Europa vine mai repede, eu imi mai cumpar de pe ebay.de sau de pe ebay.co.uk si intr-o saptamana de obicei ajung.

1 răspuns:
| Parmalat a răspuns:

Daca iti iei tzoale, ai grija sa intrebi de dimensiunile in centimetri fiindca nu se potrivesc marimile.