| anamaria82726 a întrebat:

Care este cea mai buna placa de par? Nu conteaza pretul, vreau sa fie buna. Sa-mi spuneti si modelul exact. Si ma gandeam sa-mi iau perie de indreptat parul in loc de placa, care este mai ok?

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Acum întreabă-le ce le nemulțumește la produsele achiziționate. Sau ce îmbunătățiri ar vrea să aibă aceste produse. Pentru că toate sunt mulțumite de ce și-au cumpărat. happy

| Furnicuta000 a răspuns:

Remington Pearl. Am cumparat-o si recumparat-o si e foarte buna.

| Cduncfujndf a răspuns:

Babyliss, este cea mai bună firmă de la care îți poți lua o placă de păr sau o perie.
Eu una am avut și o placă și o perie.
Placa de păr îndreptată mai bine, poți să îți îndrepți și vârfurile foarte bine. Însă de destul de plictisitor să îți îndrepți fiecare șuviță de păr. Îți ea și destul de mult timp.
Peria de păr îndreptată mai ușor, și mai repede, dar e greu să îndrepți părul până jos, la vârfuri trebuie să te chinui puțin până să le îndrepți.
Dacă ai părul mai scurt, nu o să fie chiar așa greu, însă dacă ai părul lung o să fie puțin mai greu.
Îți recomand să nu îți îndrepți părul chiar așa de des, pentru că o să îl deterioreze.
Eu am o perie de la Remington ( cred că așa se scrie ), și e destul de bună.
Însă tot produsele de la Babyliss sunt mai bune, însă sunt și puțin mai scumpe.

| Ale5184 a răspuns:

Placa de par de la Philips. O am de 6 ani si e ca noua. Eu am dat super putin pe ea, doar 130.

| George12356456 a răspuns:

Recomand Remington, indiferent de ce produs e vorba.

| fanernest123 a răspuns:

Bună! Eu am o placă de păr de la Slimlook Keratine Pro cu plăci de ceramică și sunt mulțumită de ea happy

| biancaebar a răspuns:

Good Hair Day (GHD)

| AnaBlandianana12 a răspuns:

Rowenta si e mai bună placa decat peria. Cu peria e mai mult de lucru.