| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Care site il recomandati pentru parfumuri originale dar si la preturi bune?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Notino

| maphiotul a răspuns (pentru anonim_4396):

Are preturi mari in comparatie cu altii si in mare parte doar la gramaje mari
Deci nici vorba

| maphiotul a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ca iti dau un singur exemplu sa nu mai dai altadata raspunsuri aiurea
Apa de Toaleta Christian Dior Fahrenheit, Barbati, 50ml e 282 pe eMAG iar acelasi e 331 pe notino
50 de lei mai mult, asa ca abtine-te

| anonim_4396 explică (pentru maphiotul):

Documenteaza-te si intereseaza-te ca toate parfumurile desteptule din coceni sunt originale de pe notino, pe alte site-uri gasesti parfumuri si mai scumpe, eu mi am luat de eMAG un versace dylan blue si nici macar 2 ore nu persista, eMAG are si parteneri asa ca te poti frige cu un parfum ne-original daca nu te ducea mintea sa cauti bine! Daca taceai filosof ramaneai, tu parfumurile baba si mitraliera laughing

| anonim_4396 explică (pentru maphiotul):

Si pe douglas, sephora, au preturi mari, daca te caci pe tine pentru 50 de lei i-ati boss de pe eMAG

| maphiotul a răspuns:

Cred ca ai dreptate
Dar nu stiu ce e b&b si kendra, nu am auzit in viata mea de asa ceva

| sparklingqueen a răspuns:

Imi iau de pe douglas dar si de pe notino.

| maphiotul a răspuns (pentru sparklingqueen):

Pe douglas orice parfum pun imi seteaza singur pe marca Casamorati.
E ceva bug nu stiu din ce cauza
Iar notino e scump in comparatie cu altele

| Amethyst01 a răspuns:

Eu personal cumpar de pe Douglas.ro si de pe Marionnaud.ro.
Lumea se plange de Elefant si de Notino, unii spun ca ar avea parfumuri fake si nu am cumparat nimic de acolo.

| maphiotul a răspuns (pentru Amethyst01):

Multumesc,o sa ma uit acum
La notino chiar acum m-am uitat, au preturi destul de bune si cred ca sunt originale
Doar ca in general vad ca au doar la cantitate mare si eu ma plictisesc, vreau mai mici sa le schimb

| maphiotul a răspuns (pentru Amethyst01):

Pe douglas orice parfum pun imi seteaza singur pe marca Casamorati.
E ceva bug nu stiu din ce cauza

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Iti recomand acest site! https://bit.ly/3Bq86vj