| TannyaEmoooKid a întrebat:

Buna!
care stiti cat costa sa iti pui extensii in piatra neamt?batting eyelashes
funda!batting eyelashes

1 răspuns:
| Selina_9654 a răspuns:

Draga Tania, te sfatuiesc sa iti pui extensii (arata super cool). De obicei extensiile cu par natural costa in jur de 30.000 de dolari, iar acestea nu pot fi puse decat de un specialist din strainatate. Extensiile artificiala de care probabil iti vei pune tu costa in jur de 200 sau 300 de lei, dar se poate si mai mult, depinde de cat par doresti sa iti atasezi.