| Julian1D a întrebat:

Cat costa sa imi iau un Samsung galaxy s3 sau mini cu abinament? big grin
multumesc

4 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Depinde de unde îl iei, şi de abonament.
O seară frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe pagina operatorului de care te folosesti si vezi cat este telefonul respectiv la oferta.

| Latky a răspuns:

Depinde de la ce magazine il achizitionezi si ce oferte au in momentul respectiv

| Powner a răspuns:

Nu avem de unde sa stim noi, pretul variaza in functie de operator. Cel mai indicat ar fi sa te duci la un reprezentant Vodafone/cosmote/Orange, pe care'l preferi tu si staff-ul de acolo iti va face o oferta. Dar mai bine strangi tu banuti si-ti cumperi unul la liber deoarece la abonament il platesti dublu happy