| berleacsmn a întrebat:

Caut un parfum, dar din pacate nu mai stiu denumire, l-am avut mai demult. In schimb pot sa descriu parfumul : sticla este transparenta lunguiata dreptunghiulara, parfumul este un roz deschis si are pe sticla o femeie desenata parca gravata pe sticla! Stie careva ce naiba parfum este ca nu mai stiu denumirea!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uita-te pe internet si cauta-l tu, ca sunt vreo 300 de sticlute de parfum, cu descrierea asta!

| berleacsmn explică (pentru Violleta2022):

Am cautat deja, nu sun300 sunt maxim 6-7 sticlute... si nu e jean paul 100%

| alina2k18 a răspuns:

Jean Paul Gaultier - Clasique > sunt mai multe variante/editii ale acestui parfum.
Gyvenchy - Organza

| berleacsmn explică (pentru alina2k18):

Nu e Givenchy - Organza cel pe care il caut este roze deschis si cu sticluta transparenta iar bustul de femeie zici ca este gravat!