| Acvila a întrebat:

ce credeti, daca sunt bruneta, ochii caprui si vreau sa ma vopsesc roscat inchis, mi-ar sta bine?:-s

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Da ti-ar sta foarte bine! Am vazut fete care au ochii caprui si parul roscat inchis si le statea suuper!happy

| loricel a răspuns:

Eu am ochii caprui si am fost bruneta.Acum sunt vopsita roscat inchis si nu`mi sta rau.

| 009 a răspuns:

Da cred ca dahappy

| madalinutza a răspuns:

Da.happy
dar sa fie un roscat inchis
sa fie de culoarea unei vinetehappy
auberginehappy
asa sta super la o fata cu ochii capruilove struck

| IepurashRocker a răspuns:

Sigur! :d

| Reinkaos a răspuns:

Da. Cu siguranta dahappy

| andr33a_5009 a răspuns:

Da

| gyovany1313 a răspuns:

Daca te vopsesti culoarea parului numai conteaza. Cred ca ti-ar stafoarte bine atata tip cat ai ochii caprui... dar nu depinde doar de asta...