| ruzycciocolata a întrebat:

Ce credeti despre firma Lady's? Este una de calitate?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până acum tot ce am luat nu m-a dezamăgit!
Pa, pa.

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna
Eu am avut pudra,gloss, corector si fond de ten de la Lady`s.
Pudra de la Lady`s mi-a placut foarte mult, nici nu mai ma dadeam cu fond de ten dar dezavantajul este ca trebuie sa o ai mereu in geanta/ghiozdan pentru o reimprospatare a machiajului la 2-3 ore.
Glossurile sunt bune, nu se strang pe buze.
Fondul de ten in schimb nu mi-a placut deloc.Se strangea pe fata si din cauza lui mi se decojea fata :O.
Corectorul este bun happy.

| Georgiiiiiiii a răspuns:

Majoritatea produselor sunt de calitate buna. Mai putin parfumurile [ parerea mea ].Si au niste preturi acceptabile happy

| Cryss95_5314 a răspuns:

Lady`s da, este o firma bunicica insa nu se compara cu avon happy! Parfumurile nu le poti comanda daca nu ai o mostra sa vezi ce miros au, produsele pentru par sunt destul de bune, cremele pentru corp la fel de bune, vopselele au o culoare intensa; din afacerea cu Lady's poti castiga si tu daca ai comenzi mari! Ce este foarte tentant sun bijuteriile si accesorile care seamana foarte bine cu alte bijuterii de la firme mult mai cunoscute doar ca la preturi mult mai mici! Sunt acolo niste sapunuri ''anticelulitice'' nu sunt foarte grozave adica nu sunt anticeluliticelaughing! daca vrei un produs normal si ieftin poti comanda de acolo insa daca vrei ceva de calitate ( cu exceptia bijuteriilor) te sfatuiesc sa nu! Sper ca am fost de ajutor :*!

| byabibby a răspuns:

Da mie chiar imi plac produsele de la ea!