| menipisica a întrebat:

ce crema pentru cosuri imi recomandati adica nu am foarte multe majoritatea sun si semne rosi cum tot le sparg dar sunt si cateva cosuri si as vrea scap de ele am incercat cu tot felul de creme de la von impotriva cosurilor dar vreau ceva mai eficient caci sunt satula sa le tot dau cu fond de ten ma puteti ajuta va rooog puppy dog eyes dau funda la cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| DyahAle a răspuns:

Poti incerca sa mergi la doctor, si cel mai probabil iti da o reteta cu : Zynerit si Skinoren. sunt ft ok produsele, si nici nu sunt scumpe happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sapunul cu sulf poate te va ajuta

| Stefxn a răspuns:

Sunt numai prostii... mai mult iti lasa cosurile acolo decat sa functioneze. Cel mai bine apa cu sapun pe toata fata macar o data pe zi si intr-o saptamana deja e o diferenta mare.

| alina84 a răspuns:

Incearca mastile cu argila. Argila poate fi achizitionata din plafare, farmacii, magazine online. Nu este scumpa. Poti incerca o masca simpla cu argila verde sau rosie si apa calduta cat se se lege compozitia sau poti adauga si uleiuri vegetale antiseptice. Gasesti aici cateva retete:
http://bit.ly/1a6VgzX
Foloseste o data pe saptamana sau la 2 saptamani. Si alimentatia sanatoasa conteaza f. mult.