| FataCuDouaFete a întrebat:

ce fac daca nu am primit mail-ul pe care trebuia sa-l primesc la inregistrarea oriflame cu parola? sponsorul nu mi-a trimis mesajul care continea parola, am pirdut codul, si nu stiu cum sa ma loghz in cont. ce sa fac? multumesc.

Răspuns Câştigător
| inscrierioriflame a răspuns:

Sunt 2 variante, ori sponsorul tau nu te-a inregistrat inca online, ori te-a inregistrat cu alta adresa de e-mail. Poti verifica asta incercand sa te inscrii singura online, la mine in retea completand formularul de aici

http://ro.oriflame.com/......tion.jhtml

Daca inca nu esti inscrisa, vei primi codul de client si parola Oriflame pe mail dupa trimiterea formularului.

Daca esti deja inscrisa ti se va da un mesaj de eroare.

Pentru noutati, oferte Oriflame actuale vizitati in mod regulat site-ul www.orifseverin.info

| FataCuDouaFete explică (pentru inscrierioriflame):

Ai dreptate, am verificat si nu sunt inscrisa pentru ca nu-mi apare eroare cand scriu cnp-ul sau numele sau altceva.multumesc mult.

1 răspuns: