| skriil a întrebat:

ce inseamna sa ai acel >ceva? o fata cu acel ceva?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

"Acel ceva" se mai numeste si "ca are pe vino incoa' ",adica are un farmec aparte,este placuta, degaja energie pozitiva, optimista, zambitoare, sexy, nu este ironica si nu are un aere de superioritate... Este o persoana cu care iti place sa-ti petreci timpul sau sa vorbesti sau sa te distrezi.Nu te calca pe nervi,nu te contrazice la fiecare cuvant,nu-si da ochii peste cap cand nu-i convine ceva,iti acorda toata atentia atunci cand esti cu ea,nu are fite... Ma rog, nu chiar toate astea, dar o buna parte din ele!

9 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Adica sunt foarte multe fete care nu sunt neaparat frumoase sau au acel corp de sirena, din contra sunt opusul opusul, dar sunt atat de simpatice si stiu sa se faca iubite si de ce nu chiar frumoase prin felul lor de a fi si de a se comporta.

| Xlove64 a răspuns:

E aproape de nedescris in cuvinte
E o senzatie nu stiu ciudata
Incerc sa explic: spre ex te uiti la o fata.sau baiat si acea persoana pur si simplu iti place chiar daca n`ai mai vazut-o niciodata
Felul ei.lui de`afii
Nuj e greu de explicat

| Iheartshoes a răspuns:

Acel ceva inseamna atractia.

| kkkmakafull a răspuns:

Pai simplu,''acel ceva'' este increderea in sinehappy

Răspuns utilizator avertizat
| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Un farmec nativ care sa ii faca pe baieti sa intoarca capetele dupa eathinking :-))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu consider ca poti sa descrii ce trebuie sa aiba, pot spune senzatia : te uiti la ea si simti ca un val de caldura de acopera. Asta e senzatia care ti'o da imaginea de ansamblu a respectivei.

| Mihai_5019 a răspuns:

Este ceva ce nu poti sa descrii in cuvinte nu mai inima stie asta o atractie mai speciala pentru o fata

| ady_boss_9 a răspuns:

O fata cu acel ceva este o fata cu ceva aparte ce nu au toate fetele