| Louuder98 a întrebat:

Buna happy Ce masti pentru accelerarea cresterii parului si impotriva acneei de facut acasa stiti ca sunt eficiente? (Vreau in special raspunsuri din experienta proprie) Funda pentru cele mai eficiente masti happy P.S.: Am incercat mastile cu ricin,ulei de masline, vitamina A si galbenus pentru par si nu prea au avut efecte.

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Iti recomand pentru par mastile care contin ulei de ricin, absolut toate!
Pentru un efect bun, masca trebuie folosita regulat.

Pentru cosuri iti recomand masca cu argila si zeama de lamaie.

5 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Eu una pot spune ca am incercat o multime de masti pentru fata dar nu au dat vreun rezultate acum insa folosesc niste produse de la yves rocher care actioneaza exact asa cum imi doream de mult timp nu mai am decat 2 sau 3 cosuri in rest fata mea este super curata

| KrEaThYvE a răspuns:

Mierea pe fata este foarte buna, desi sunt baiat, acu 1 an aveam cosuri... cu,, miile,, mi-am aplicat o masca iar dupa 30 min am dat-o jos, in 2 saptamani am scapat 60% acnee

| purplestar9494 a răspuns:

Incearca pentru par masca de ulei de ricin cu lapte ou miere si vitamina e cosmetica.Ca sa dea rezultate trebuie sa o folosesti o data la o saptamana sau doua timp de 2 luni sau chiar mai mult.Sau mai poti incerca si laptele de cocos

| Larisa94 a răspuns:

Pentru cresterea parului eu iti recomand tinctura de ardei iute. Eu am inceput sa folosesc de curand si cred ca este eficienta deoarece imi cadea foarte tare parul si acum e mult mai bine.

| Louuder98 explică (pentru Larisa94):

Eu am luat tinctura de ardei iute de cateva zile, si o folosesc dimineata si seara, si mie mi se pare ca are efecte impotriva caderii parului