| AnnaMaariia a întrebat:

Buna ce meserie ar fi ce mai urata pentru voi...astept pareri.happy
funda!

18 răspunsuri:
| candydream a răspuns:

Sa fiu profesoara sau ceva la spital.

| DeeaLove08 a răspuns:

Vanzatoare laughing
sau profesor de matematica

Apache
| Apache a răspuns:

. cred ca om de serviciu. sa curat la toalete publice toata ziua. ..cred ca ar fi naspa pentru oricine!
si ca meserie frumoasa ...nu stiu ceva in care sa calatoresc big grin

| adutzadragutza a răspuns:

Dupa parearea mea ar fi oamenii care desfunda canalizarile mi se pare cel mai oribil, sau cei ce se ocupa cu toaletele laughing funda?

| κλάους a răspuns:

Sa merg cu masina de gunoi sa iau cunoiul din fata blocurilorsad

| Dummy_6680 a răspuns:

Cea mai urata meserie dupa parerea mea e cea de femeie de servici.

| Pisicuța a răspuns:

Cea mai urata?
De gunoiera, yuk
Cea mai frumoasa, de desenatoare day dreaming

| Deyaa2 a răspuns:

Pai.desi e o meserie cautata, importanta, bine platita etc. mie mi se pare ca a fi medic chirurg este groaznic.ca nah`. gandul ca cineva a murit si n`ai putut face nimic te omoara.thinking
dar acum fiecare cu parerea lui.happy

| zuzu_6399 a răspuns:

Cel mai urat e sa lucrezi la morga. laughing

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Sa matur strazile si sa spal wc-urilelaughing

| JustThat a răspuns:

Hm... thinking Daca esti curioasa de cele mai naspa meserii uitete pe Discovery la " Meserii murdare "
Acolo vei gasi meserii la care nici nu te-ai gandit vreo data ca ezistahee hee

| RuxRawrr a răspuns:

Maturatoareee. Sau ceva gen sa spal WC-rui rolling on the floor. Ar fii un cosmaaar :-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maturator. urasc sa faca asta x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La salubrizare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice meserie e frumoasa daca iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice meserie e frumoasa daca ti plac dar pentru mine cl mai urat e sa lucrezi la salubrizae...bleac

Răspuns utilizator avertizat
| ireFUTABILx2x a răspuns:

Vidanjorlaughing