| cinedecattn a întrebat:

Ce parere aveti cei care ati folosit de produsele de la Kallos? Mi-am achiziționat recent un sampon pentru par vopsit cu argan un balsam si o masca de par...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă să știi că acum mult timp am luat balsam de la Kallos și a fost bestial, mătăsos, mirosea fff bine și părul era atât de ușor, cum să zic eu... păr superb, mai superb ca de obicei, nu folosesc balsam, dar o să îl iau iar, dacă tot mi-ai amintit.

| fluture156 a răspuns:

Mie imi plac si miros si bine. Folosesc atat samponul obisnuit cat si pe cel Silver Reflex.

| Rihhana1 a răspuns:

La salon ma spalau cu ele, sunt ok.
Parul tau arata bine dupa ce le folosesti?