| melynda a întrebat:

ce parere aveti de extensiile de la bianca dragusanu?

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Mie imi placea mai mult cum ii statea cu parul ei! din cate am vazut,acum are peruca,cu extensiile ii statea bine, dar cu peruca nu imi place!
Cred totusi ca cel mai bine ii sta cu parul ei natural!
Cu toate ca nu o prea admi pentru ceea ce face si de multe ori o dau ca exemplu negativ, imi plac doar rochitile ei big grin

| BonneLess a răspuns:

Ea poate promova 1000 de reclame cu extensii le face doar publicitate. Nu sunt atat de bune pe cat par, au pus`o pe ea sa fac reclama pentru ca ea are un par frumos dar extensiile ei sunt din par natural si de calitate nu toate "chinezariile"winking