| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre baietii care poarte botine cu toc albe?! Cunosc pe cineva care mi-a adresat aceasta întrebare si nu am știut ce sa ii zic! Nu e gay sau ceva tipu! Vreau răspunsuri serioase!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt foarte efeminate si sunt purtate de gay sau travestiti.
Faptul ca-ti spune tie ca nu-i gay, nu inseamna in realitate ca nu este, ca doar nu-i prost sa recunoasca.
Sunt anumite obiecte de imbracaminte, care spun totul despre acea persoana. cum ar fi aceste botine efeminate.
Cumva ii plac si hainele femeiesti?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Da,ii plac hainele de genul feminin, poarta dar nu exagereaza cu ele (nu se afiseaza in public )si poarta mai mult uni sex, ce se potrivesc atat la fete cat si la baieti.Cel mai probabil asta a pornit de la faptul ca el era foarte des ranit de fete si suferea mult din cauza asta, mai ales cand acele fete isi bateau joc de el si s-a retras.Desi lui nu ii plac baietii, inca poate simti ceva pentru o fata dar are problema asta si nu stiu cum sa il ajut...

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ori nu stie ca este gay (inca), ori nu vrea sa-ti spuna tie ca este gay!

| Digikey a răspuns:

Poate inca nu stie ca este gay.

| Ioana184 a răspuns:

Botinele mai ales cu toc,sunt foarte feminine, sa poarte și el niște blocanți,sunt mai masculini, travestiți sau gay,,poate e gay,, fi atent la cum se îmbracă, daca are cam multe accesorii vestimentare feminine,, ori vrea sa fie femeie,, ori e gay sigur