| PandelicaCrina a întrebat:

Ce parere aveti despre epilatorul Philips Lumea IPL SC2009? Merita sa-l cumpar?

3 răspunsuri:
| Andreea87978787 a răspuns:

Buna! Nu stiu exact diferentele modelelor, dar folosesc tot unul de la Philips si este bun. Dar din punctul meu de vedere nu conteaza de la ce marca e, ci cauta viteza aparatului si calitatea acestuia.

| PandelicaCrina explică (pentru Andreea87978787):

De cat timp il ai si cat de eficient este?

| Andreea87978787 a răspuns (pentru PandelicaCrina):

De aproximativ 2 ani, dar cam de jumatate de an mi-am facut curaj sa-l folosesc pentru ca este dureros. Dar diferentele sunt vizibile. Creste mult mai greu parul.