| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna ce parere aveti despre faimoasele cizme Ugg se merita sa dam atatia bani pe ele?

13 răspunsuri:
| KatherineP a răspuns:

Nu pot spune ca sunt atat de faimoase.
Pai eu am preferat cizmele normale pentru ca :
mi se par mult mai frumoase
nu au formatul talpii foarte lat ca sa mi se vada ca o "rata"
sunt dintr-o blana normala, nu de oaie ca la ugg insa mi se pare ca e acelasi lucru. nu ofera mai multa "caldura " deloc.
Asta e parerea mea te pup si nu iti recomand sa-ti cumperi acum pentru ca mai e putin si vine primavara. deja soarele e pe cer x_X fara zapada sad. ia-ti niste ghetute. acestea sunt mult mai purtate decat ugg si la pret sunt mult mai avantajoase. :*

| didik15 a răspuns:

Eu am ugg si sincera sa fiu sunt foarte multumita de ele.Sunt foarte comode si arata foarte bine in pikior

| ELena30 a răspuns:

Eu sincer am ugg-uri si sunt foarte multumita de ele. Le am din noiembrie si inca sunt in perfecta stare, le am luat si la munte, sunt foarte calduroase. Multi spun ca se "strica" dupa mai multe purtari, dar asta este in cazul fake-urilor. Merita toti banii. Sincer happy Eu ma gandesc sa mi cumpar a 3a pereche deja pe alta culoare. Funda?

| TheCritic a răspuns:

Daaaa! Am 3 perechi, 2 cu inaltime normala(unele de culoare neagra si unele, culoarea clasica) si unele sunt joase, le port pe afara cand merg sa imi plimb cainii sau merg sa iau scrisorile din cutia postalahee hee. Sunt foarte calduroase, comode si nici nu te uzi in ele, plus ca se si poarta de ani buni si nu s-au demodat. Achizitioneaza o pereche si lamuraste-te.

| IuLLyaa02 a răspuns:

Nu merita am avut si eu 4 perechi pana cum si toate au rezistat maxim 1 luna se toceste talpa foarte repede plus ca intra apa in ele! funda?puppy dog eyes

| Vreauocripta12 a răspuns:

Am ugg`uri si sunt foarte multumita de ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat acum recent ugg dar nu sunt originale si sunt superbe. is tare calduroasebig grin
deci merita

| KellyGreen a răspuns:

Pai eu am originale, imi plac foarte mult. Sunt foarte calduroase, nu iti intra apa in ele, si nu sunt urate, dar desigur cum toata lumea vede numai modelul ugg clasiic zice ca e urat, insa mai uitati'va si la alte modele, pentru ca sunt superbe. Eu zic ca merita banii.

| alexandra663 a răspuns:

Se merita daca le cumperi originale nu de la coltul strazii pentru ca se vor rupe repede normal, eu am 2 perechi o pereche maro si inalte din Turcia, si una pe gri mai inchis dar astea sunt scurte din austria

| MaraMărr a răspuns:

Pai eu le port pentru ca sunt comode, pufoase si calduroase perfecte pentru. o zi de iarna[cand va veni] sau toamna.In plus nu te uzi cu ele puppy dog eyes

| AngelCrystals a răspuns:

Ce legatura are raspunsul tau cu intrebatrea?

| pantofi a răspuns:

UGG sunt un must have al sezonului rece, ai grija insa sa iti cumperi originale. Cele originale sunt facute din piele de oaie impermeabila si sunt foarte rezistente. UGG Australia incep de la 600 RON si le gasesti pe iPantofi:
http://www.ipantofi.ro/ugg/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bro....sicer nu as da banii pe niste rahaturi ca alea.1 arat ca mama dracu in piciorele noastre, puii mei zici ca sunt papuci aceia de casa cu care nu se iese afara laughing))))).2 se uda si se rup repede.3.Nu cred ca vrei sa iei asa ceva cand e zapada de aproape 1 m.Niste papuci urati cu draci pentru exterior, zau ca n-as da banii pe un asemenea rahat, doar pentru ca il poarta nu stiu ce vedeta si vai o poala de bani.