| NMG22 a întrebat:

Ce parere aveti despre incaltamintea de la Sinsay? As vrea sa imi achizitionez niste botine cu toc dar nu stiu cat de calitative ar fi si cat de mult m-ar tine.
Astept pareri sincere!

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mie nu mi se par de calitate produsele lor, dar cel mai bine e să mergi și să probezi, să te uiți la material și să vezi ce-ți spune intuiția laughing dacă-ți plac mult, na, merg un sezon, mai ales că nu au produse scumpe.

| Pati2500c a răspuns:

Eu mi am luat de la sinsay niste ghete anul trecut, si au fost de o calitate buna. Si am prietene care isi cumpara de acolo, si ele sunt multumite. Eu le am de un an si ceva si le voi purta si anul asta pentru ca imi plac prea mult happy iti recomand sa iei

| Anonim0506 a răspuns:

Nu prea sunt de calitate produsele de la Sinsay. Îți recomand CCC.

| AnaDiana289034 a răspuns:

Eu mi-am cumpărat niște cizme înalte de piele întoarsă din Sinsay și m-au ținut chiar foarte bine și încă ma mai țin și chiar le-am chinuit. Și se curăță și foarte ușor. Au chestii calitative deci îți poți cumpăra mai ales ca nu sunt foarte scumpe happy

| FlorentinaDinu99 a răspuns:

Eu mi-am luat niște ghetuțe cu toc și sunt super, nu am avut probleme cu ele niciodată