| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre magazinele Kendra? Dau funda celui mai convingator raspuns!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sunt dragute. Imi place sa imi fac cumparaturile si de acolo. Dar cel mai bine mergi sa vezi daca sunt pe gustul tau.

8 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Buna!
Eu cumpar de acolo...este un magazin de calitate si nici nu sunt foarte scumpe..Sunt buna... sper ca iti plac si tie:*

| Letty03 a răspuns:

Sunt foaarte bune.

| LoveSmiley a răspuns:

B&B Collection a creat conceptul Kendra beauty cosmetics pentru a impune cele mai inalte standarde de selectie a produselor; o combinatie reusita intre parfumerie selectiva, produse de machiaj si cosmetice...
KENDRA este locul in care puteti regasi liniile cosmetice consacrate impreuna cu cele mai recente noutati in domeniu | Parfumuri | Machiaj | Ingrijire

| Ionelylovely a răspuns:

B&B Collection a creat conceptul Kendra beauty cosmetics pentru a impune cele mai inalte standarde de selectie a produselor; o combinatie reusita intre parfumerie selectiva, produse de machiaj si cosmetice...
KENDRA este locul in care puteti regasi liniile cosmetice consacrate impreuna cu cele mai recente noutati in domeniu | Parfumuri | Machiaj | Ingrijire

| Rock_Boby_1991 a răspuns (pentru Ionelylovely):

Mesaj luat de pe wikipedia laughing

| Ionelylovely a răspuns (pentru Ionelylovely):

Funda te rog!

| briinfinity a răspuns (pentru Ionelylovely):

Nu ti-am putut da, langa comentariul tau nu era funda nici langa asta nu e!

| Ionelylovely a răspuns (pentru Rock_Boby_1991):

Poate e luat de acolo, dar m`am interesat...