| margaretttz00z a întrebat:

Buna! Ce parere aveti despre produsele de pe pensulemachiaj. ro? In special despre pensulele care sunt la reducere. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihaela000ela a răspuns:

Se incadreaza intr-un buget accesibil, si sunt calitative -din experienta!

4 răspunsuri:
| oanaro a răspuns:

Buna! Mi-am luat de la ei niste creioane, care nu au fost cine stie ce, dar trusele sunt bestiale. Eu o am pe aceasta - https://bit.ly/2OJ5Lp4

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Nu sunt de calitate, le cad firele

| deeadede14 a răspuns:

Sunt destul de ok la un pret destul de bun, dar uneori dureaza expedierea ceva timp

| margaretttz00z explică:

Va multumesc! Am decis sa-mi comand pana la urma si chiar sunt ok