| DanilaAura a întrebat:

Bună, ce părere aveți despre produsele Essens?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Essence? dacă de produsele de machiaj e vorba, chiar sunt surprinzător de bune majoritatea la ce preț au.
de exemplu mascara lor albastră e cea mai bună mascara waterproof pe care am încercat-o până acum
și eyeliner-ele sunt foarte ok

| Ofiintă a răspuns:

Pe lângă faptul că sunt accesibile ca preț, produsele sunt bune.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Essence? Sunt ok ca pret. Unele produse sunt bune, altele sunt proaste. Exemplu:mascara si creionul de ochi-super, fardurile-de-a dreptul proaste, prafoase.
Pentru un buget restrans merg.