| xFaith a întrebat:

Buna happy
Ce parere aveti despre tratamentul cu keratina? Eu am parul ondulat si nu vreau sa-l indrept tot timpul cu placa si sa-l ard. ma gandeam sa apelez la keratina. ce spuneti? A-ti incercat?

Răspuns Câştigător
| jfdeoeogpde a răspuns:

Buna happy...eu aplic tratamentul cu keratina si este formidabil si am parul ondulat ca si tine.parul meu este mai moale, cu un miros genial si este o procedura ce se aplica in coafor pentru ca parul sa aiba o forma aparte...ti.l recomand cu increderewinking