| alice_2534 a întrebat:

Buna ce pot face pentru intarirea unghiilor?

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Le freci zilnic cu o felie de lamaie apoi le masezi cu ulei de masline/, exista tratamente pentru unghii care dau rezultate cam dp 2 luni de la inceperea fol/ sunt si ceva vitamine, dar tb luate cam 6-9 luni, gen revalid sau minerale pentru par si unghii/ bafta.

8 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Tine-le in ulei fierbinte cam cat il poti suporta tu de cald 5 minute timp de o saptamana doua. funda?

| deea_7942 a răspuns:

Masaj cu sucul de la lamaie, zilnic, timp de o saptamana si vei vedea rezultatele, plus ca se vor albi si vor arata mult mai bine. Testat de mine!happy

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Da-te cu intaritor pentru unghii si api pe deasupra cu lac de unghii sua oja

citeste si de aici cate ceva http://www.envy.ro/......iilor.html

Bafta

| Teo a răspuns:

Pai sunt lacuri de unghii speciale pentru asa ceva.:p

| Bibi16 a răspuns:

Lac de unghi incolor.

| MihaicaDan a răspuns:

Ti le dai cu lac de unghiii. Am vazut si un coleg de al meu ca se da. si este baiat... este foarte bun pentru intarirea unghiilor

| roxanik_5050 a răspuns:

Date mai tot timpul cu lac transparent pe unchii.
iar daca nu se intaresc ia-ti un intaritor de unghii de la avon.(e foarte bun am avut si eu). fundita?

Răspuns utilizator avertizat