| anonim_4396 a întrebat:

Ce recomandati pentru un ten normal, cu putine cosulete, spf 30 sau spf 50? Varsta: 18 ani.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

50 daca stai in soare si folosesti produse de ingrijire cu anumite ingrediente care sunt fotosensibile.
30 daca nu umbli ziua 'miaza mare pe afara.
Important e sa gasesti un produs care ti se potriveste ca sa poti aplica in cantitate CORECTA, nu cat un bob de mazarewinking

| ValentinGabi a răspuns:

Spf 50!

| Adry05 a răspuns:

Vara neapărat neapărat 50, inclusiv în lunile mai și septembrie. după astea, poți trece la 30

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O shaorma