| lola_2540 a întrebat:

ce reviste in afara de bravo girl, cool girl, popcorn cu sfaturi despre beauty and fashion, barfe si chestii cu vedete stiti?

5 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

În grupul acestora mai este și revista Bravo Girl, dar presupun că știai deja de ea.
Altele sunt cele mai mature (știu din revistele care și le ia mama) pe care le mai citesc și eu, de exemplu: Avantaje, Cosmopolitan, Joe, ELLE, Vogue, Femeia ș. a. m. d.
Hope it helps! :*

| Sanzii123 a răspuns:

Revista OK; Revista Story; Revista Bolero; Revista The One; Revista Cosmopolitan; Revista Unica
Atat stiu happy

| kittycat_9803 a răspuns:

Joy, Bolero, Cosmopolitan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joy bolero look

| Ann95 a răspuns:

Mie imi place Look si Glamor happy