| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Ce tratament pentru întărirea unghiilor imi recomandați? Si daca știți ceva si pentru cuticule ar fi perfect!

1 răspuns:
| AndreeaCristina1992 a răspuns:

Foloseste întaritor.Incearca sa mananci mai multe vitamine, deoarece si mie mi se rupeau foarte repede si mi se despicau. Dupa ce am mancat fructe, cum ar fi coacaze, banane, afine sau propolis. Poti sa iti ti unghiile in ulei de masline sau ulei de cocos. Poti cere in farmacie lacuri speciale pentru intarirea unghiilor cu vitamina C sau A(probabil sunt pana in 5 lei)