| Lolypop_4017 a întrebat:

Buna ce trebuie sa fac pentru a devenii fotomodel?

Răspuns Câştigător
| briiana a răspuns:

Pai in primul rand sa gasesti o agentie unde ai vrea sa te inscri.mergi sa vorbesti cu cei de acolo sa vezi ce iti cer pentru angajare pentru ca difera de la fiecare la fiecare(cel mai probabil si un CV). si din cate stiu ai de dat cateva probe.adica sa iveti cativa pasi.acum ti'am zis depinde fiecare ce iti cere...intai intereseaza'te de agentie(daca esti din Deva te pot ajuta)

3 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Incearca sa te inscrii la o agentie din orasul tau...pe net daca cauti vei gasi.Nu uita, pe langa frumusete trebuie sa ai si o atitudine pe masura.

| chels95 a răspuns:

Sa fii inalta, slaba, sa ai fata curata. In ansamblu o infatisare placuta.

| DizzYuzzY a răspuns:

In primul rand trebuie sa arati super HOT si in rest trebuie sa fii putin mai indrazneata si sa ai un mers super si cand ti se face poze sa stii cum sa stai...cum sa te asezi ca sa iesi bine in pozahee hee