| roxiyi a întrebat:

Buna cei de pe ptu eu vreau sa va rog ceva si ma intreb daca puteti sa il rezolvati, eu vreau sa stiu un site in care sa imi spuna cum sa scap de cosurile de pe fata si sa am fata fina si frumoasa va rog frumos ajutati-ma cel care raspunde corect primeste funda

Răspuns Câştigător
| Adry_1174 a răspuns:

Poti sa incerci pe situl de la Vichy http://www.vichyconsult.ro

3 răspunsuri:
| angy_2105 a răspuns:

Daca esti la pubertate trebuie doar sa iti cureti tenul, dar daca nu esti este o mare problema. am fost nevoita sa umblu prin fel si fel de doctori ca sa scap de acnee.si sa dau milioane pe tratamente.produsele de la vichy sunt f bune.curata in profunzime tenul.dar ti-as recomanda sa te duci la un dermato la medlife.acolo o sa ti se faca niste analize si apoi sa-ti dea o reteta.dar iti va trebui niste banisori in fiecare luna.

| Mоиica a răspuns:

In primul rand, trebuie o igiena stricta. si nu trebuie umblat cu mainile pe fata, e chiar recomandat sa nu se atinga deloc fata, pentru ca pe maini sunt cei mai multi microbi. iti recomand si un lapte demachiant de la CLAS, cu migdale dulci si gabenele, de folosit dimineata si seara. trebuie sa renunti la tot ce contine cofeina si menta! Altii recomanda produsele Dermogent, sau Revitol Acnezine. In nici un caz produse magice de la Avon, Oriflame, Vichy sau altele chatterbox Oricum, cea mai importanta e igiena!

| ooannaooanna a răspuns:

Hei big grin cel mai bun lucru pentru a scapa de cosurile de pe fata este sa mergi la un dermatolog am avut si eu probleme si mi sa-u rezolvat sau poti sa incerci orice fel de creme dar nu stii care ti se potrivesc...(iti spun asta din experienta)