| KamiM a întrebat:

Cine imi poate da si mie o dieta sau o metoda sanatoasa si eficienta de slabit? Tin sa mentionez ca fac sport si nici nu manac multa mancare, dar am o problema cu dulciurile si sucurile acidulate. De asemenea va rog ca dieta sa fie una flexibila incat sa o pot tine mereu. Am mai incercat diete si dupa ce m-am oprit din consumat numai alimentele respective m-am ingrasat dublu si nu mancam cine stie ce. Va multumesc!

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Ti-ai dat singura raspunsul.Renunta la bauturile si alimentele excesiv de dulci, dar pentru totdeauna.