| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine ma ajuta cu ceva remedii pentru cresterea rapida a parului, fiind ca e foarte rar si creste ft greu imi merge doar cu parul scurt, si este si cret mereu il intind cu placa il usuc cu feonul, mai fac si masti dar mare rezultat nu este?

Răspuns Câştigător
| Ioana1860 a răspuns:

! CEL MAI IMPORTAT NU-TI MAI USCA PARUL CU FEIONUL, fiindca ti-l arde grav!
Nu te mai da cu tot felul de uleiuri si masti, eu am un par foarte des si lung, din propria experienta iti spun sa folosesti gama de produse Pantene in cel putin 2 luni, vei avea un par impecabil. Usuca-te cu feionul doar atunci cand ai o urgenta si trebuie sa pleci undeva, intinde-ti parul doar dupa ce te-ai dat cu protectie de par!
FUNDA?

3 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Dupa ce ca e rar, il mai si arzi cu placa, sa se rupa si sa se rareasca mai tare. Daca tot e cret, lasa-l asa, abia are volum si pare des. Nu exista remedii minune.

| Georgiii2000 a răspuns:

Cica uleiul de ricin face minuni. cauta ceva masti cu uleiul de ricin pe net. il gasesti la farmacie, la plafar si nu e asa scump. Si da precum au spus si restul, mai bine te feresti de placa si feon.

| mihaibratu2000 a răspuns:

Salut,sfatul meu este sa nu l mai usuci cu feonul si placa pentru ca si asta este un mijloc de cadere a parului este ok sa faci masti il ajuta du te la farmacie si intreaba de sampon Alpecin nu o sa gasesti din prima.SUCCES