| chiara a întrebat:

Citeam in engleza o carte si am dat peste aceste cuvinte "halo hair extension". Inteleg ca e vorba de extensii de par, dar la ce se refera mai exact acel halo? Exista si in romana halou si stiu ce e, dar la extensii ce inseamna mai exact?

1 răspuns:
| Dandinelle a răspuns:

Halo Hair Extensions are a new hair extension method. And where most hair extensions provide longer and thicker hair by attaching to your own hair. The Halo Hair Extension doesn't need any physical attachment to your hair.