| DelphhiN a întrebat:

Buna cu ce program va modificati pozele? e bun? care este cel mai bun? as dori sa imi fac o poza in care doar eu sa am culoare iar restul sa fie alb negru si multe alte feluri dar aia in special...imi puteti a un link de unde sa-mi downloadez si eu acest program? mersi funda logic.

4 răspunsuri:
| RosalinaB a răspuns:

Photoscape si Photoshop CS 4, sunt mai multe feluri este si CS 3 si Cs 2, dar eu anume am CS4 si sunt multumita happy

| ċønŧraśŧ a răspuns:

Poti incerca si PhotoScape, este destul de eficient si usor de utilizat
poftim un link aici : http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

| Tgv a răspuns:

1.photoshop
2.da este bun
3.da este cel my bun
3se gasesc diferite siteuri dupa care il poti luat:X

fundhaa?

| DeddeXD a răspuns:

Pentru ca Photoshop-ul este prea complicat, iar in Photoscape nu merge ca fostografia sa fie alb-negru iar ceva/cineva din fotografie sa ramana asa cum e, te sfatuiesc sa folosesti PICNIK, este online, dar este bun :*.

Poate imi dai si funda. whistling