| anonim_4396 a întrebat:

Cum abordezi o femeie cu varsta intre 25-30 ani? Pe voi cum v-au abordat iubitii?

Răspuns Câştigător
| elisaaa a răspuns:

Parerea mea este ca nu o abordezi, ci doar te bucuri de ea in aceeasi masura in care se bucura si ea de tine.
Iubitul meu m-a abordat sa zicem, cat de cat normal, conversatii lungi si placute, realiste cat si iesiri spontane.
Sa fi real este intotdeauna cea mai buna abordare

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-as spune cum sa abordezi dar nu stiu ce varsta ai. Si mi-e teama ca te va servi cu o inghetata daca incerci sa abordezi o femeie intre aceste varste.

| Violleta2022 a răspuns:

@Osneros
Asta-i stilul cocalarului analfabet, sa abordeze o femeie!

@DaniNovember
Nu incerca asa ceva, ca risti sa fii injurat si privit ca ultimul gunoi.
Femeile de 25-30 de ani, vor ceva mai elevat decat un comportament de cocalar. Vor respect, vor flori, vor vorbe frumoase, vor iesit la restaurant sau locuri decente samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daac vorbesti de femei peste 25 ani inseamna ca esti si tu suficient de matura sa poti incepe o discutie matura

| Osneros a răspuns:

"Hei, pisi, te dau o tură?"

| darrio2007 a răspuns (pentru Osneros):

In roller-coaster?

| Osneros a răspuns (pentru darrio2007):

În BMW, obviously.

| darrio2007 a răspuns (pentru Osneros):

Daaa! Sunt multe care pun botu la asa ceva. La maneta de viteze sau ce mai găsesc pe acolo.

| Nonolita a răspuns:

Cu decenta!

| Stilgar a răspuns:

Intrebarea e cel putin imbecila. Depinde de femeie si ce-si doreste la momentul respectiv. Poti sa intri in vorba cu o simpla remarca despre orice, apoi e esential sa gasesti solutii incat sa afli ce-si doreste in acel moment in viata. Dupa aceia trebuie doar sa-i dai de inteles ca ii poti oferi acel ceva. La baza suntem animale si creierul reptilian mereu va influenta deciziile oamenilor. La inceputurile umanitatii femeile se castigau oferindu-le siguranta. Atunci, siguranta consta in hrana si adapost. Astazi siguranta e mult mai complexa... poate fi vorba si de siguranta emotionala. Depinde ce-si doreste.