| andreea1valentina6768 a întrebat:

Buna! Cum anulez linia care desparte parul in doua? L-am purtat asa cam mult si nu prea mai pot sa il dau peste cap...Cum fac sa o anulez? Daca imi pieptan parul intr-o parte apare pe o parte...cum fac?

1 răspuns:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Doar când îți speli parul pana e ud se poate. Asta in cazul in care nu ai pierdut parul de-a lungul liniei. Se mai întâmpla si așa, dar daca il piepteni intr-o parte o acoperă dar numai atunci când e ud încearcă. Si cred ca vei reuși.