| Fifylici a întrebat:

Buna
cum as putea sa-i explic coafezei sa ma tunda la fel ca in acest filmulet
http://www.youtube.com/watch?v=uaVygfjDUGg
si nici nu am cum sa i duc filmuletul
mai exact cum sa-i explic si cum se numeste tunsoarea?

5 răspunsuri:
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Se numeste ''BOB'', e in trend, un bob mai filat. poti sa ii dai ca exemplu coafura victoriei beckam, sigur o stiewinking, numai ca trebuie putin mai lung lasat parulhappy

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Asa sunt tunsa si eu, dar ao grija sa te duci la o coafeza care sa fie putin mai experimentata! si ar trebui sa-i arati cu exactitate pana unde vrei sa te tunda, de unde vrei sa inceapa bretonul...si da se numeste BOB poti merge cu incredere pe ce ti-am zis

| MihaLoveYou a răspuns:

Spune-i sa te tunda mai scurt, si ii arati pana unde, cu breton pe o parte apoi sa te tunda in scari, adica in spate sa vie V,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunsoarea se numeste bob happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.arata`i o poza thinking sau filmuletulaughing