| DarknessAnarchy a întrebat:

Cum as putea sa imi fac degetul mare de la mana mai flexibil,ca stiti,el se poate indoi ca orce alt deget, dar eu vreau ca si degetul meu sa se poata indoi si invers.Adica atunci cand as arata un like la cineva si m-as uita la degetul meu, as dori ca el sa arate inclinat spre mine. Unii oameni pot asta.Ce sa fac sa pot si eu sa am degetul asa flexibil?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu e ceva ce poti face ca sa devina flexibil. Eu am degetele asa de cand ma stiu si nu am facut nimic pentru asta. Fiecare om e diferit si are ceva special.

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu poti sa-l faci mai flexibil. Unii oameni au degete mai flexibile, altii au articulatii mai flexibile, daca nu incepi de mic antrenamente nu poti sa devii gimnast, si chiar daca le incepi de mic e posibil sa nu fii suficient de felxibil. La fel si cu degetul. Cei care reusesc asta asa i-a lasat mama natura.