| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum as putea sa imi prind parul...
Am parul ca dominisoara din imagine, in privinta lungimii, http://www.culinar.ro/......24063.jpg.
Eu am breton intr'o parte de la jumatatea fruntei, in partea stanga e bretonul, si cealalta parte a bretonului imi vine pe langa fata doar. nu mai e breton.
Si mai am o calota care jumatate din lungimea intregului par.
Ideei? Si vreau poze /video.

Răspuns Câştigător
| eu_2619 a răspuns:

Ai putea sa iti prinzi parul 2 codite iar calota sa o lasi afara.Sa iti prinzi o clemuta interesanta, o banderola, o coada, sa iti tapezi parul, sa iti umfli bretonul si sa ti'l prinzi sus, sa ti'l faci cu placa, sa ti'l ondulezi, etc.
Sunt foarte multehappy.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prinde-l cu un elastec la spate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Megi si tu la salon, nu avem cum da sfaturidaca nu vedem poza macar